OXY - SPRAY
Jest doskonałym środkiem nawilżającym i odświeżającym, polecanym dla wszystkich rodzajów skóry. Dostarcza skórze czystą wodę nasyconą tlenem. Nie zawiera żadnych dodatków, które mogłyby utrudniać wchłanianie przez skórę tlenu i wilgoci. Oxy Spray działa również jako delikatny preparat dezynfekujący powierzchnię skóry. Pomaga w pielęgnacji twarzy nie tylko przy zabiegach kosmetycznych, jak np. schładzanie i łagodzenie tkanki podskórnej po zastosowaniu wosku, lecz także w przypadkach stanów zapalnych. W miarę procesu starzenia się, witalność skóry jest coraz bardziej uzależniona od zaopatrzenia w tlen i wodę. Skutkiem braku tlenu może być zmiana metabolizmu skóry, powodująca spowolnienie jej oddychania, co ostatecznie może prowadzić do przedwczesnego starzenia się skóry.
Sposób użycia :
Sam Oxy Sterile Spray można stosować zawsze, gdy chcecie Państwo odświeżyć i ożywić skórę . W połączeniu z innymi produktami kosmetycznymi może być on stosowany jako środek uzupełniający do oczyszczania twarzy a także do codziennej pielęgnacji skóry. Bardzo delikatne spryskanie sprayem pomaga również w utrwaleniu makijażu.

Oxy Sterile Spray nadaje się nie tylko do twarzy lecz także do całego ciała . Należy po prostu lekko opryskać skórę. Nie należy wycierać go lub wklepywać do sucha lecz pozwolić mu samemu wyschnąć.

Oxy Sterile Spray to naturalny i unikalny produkt do pielęgnacji przeznaczony do nawilżania i odświeżania skóry. Aby nasza skóra pozostała zdrowa, potrzebuje tlenu jak i wody. W procesie starzenia się skóry jej witalność w coraz większym stopniu zależy od dostarczenia odpowiedniej ilości tlenu i wody. Brak tlenu może spowodować zmiany metabolizmu, jak i spowolnienie oddychania, a wreszcie przedwczesnego starzenia się skóry.


Urządzenie do masażu ciała
Masaż to starożytna technika, przez wieki traktowana jako terapia uzdrawiająca.
Dziś pracę, jaką wykonuje masażysta, można poprawić dzięki zaawansowanym rozwiązaniom, które sprawiają, że masaż staje się bardziej skuteczny.

Twoje ciało woła o pomoc!
Ciągłe bóle pleców, bolące mięśnie i stawy, złe krążenie krwi, blada cera, słabe napięcie mięśniowe-to tylko niektóre z symptomów pogarszającej się kondycji fizycznej. Takie objawy wpływają niekorzystnie na nasze dobre samopoczucie i jakość życia.

Ogólny spadek sprawności fizycznej
Jedna osoba na cztery korzysta z regularnych masaży. Masaż jest bardzo przyjemnym doświadczeniem, które pozytywnie wpływa na nasze ciało, stąd rosnące zapotrzebowanie na tę technikę. Ogólna sprawność populacji maleje z powodu niedostatecznej aktywności fizycznej. Wraz z postępem technologicznym, zapotrzebowanie na sprzęt terapeutyczny będzie rosnąć.

Rosnące zapotrzebowanie na masaż
Dane zebrane przez amerykańskich naukowców dowodzą, że zapotrzebowanie na masaż wzrosło z 22% do 33% w ciągu ostatnich pięciu lat. Od masażu oczekuje się, że poprawi nastrój i samopoczucie, zredukuje ból, stres oraz zmęczenie. Masażjest idealną terapią dla osób w różnym wieku, zarówno dla małych dzieci jak i osób starszych, w dodatku jest wyjątkowo popularny wśród kobiet. Co więcej, coraz większa liczba mężczyzn poddaje się regularnym masażom.Masaż, to stosowanie kontrolowanego nacisku lub łagodnych wibracji na mięśnie i stawy. Moż­na go wykonywać ręcznie lub przy pomocy urzą­dzeń mechanicznych. Masaż może być stoso­wany jako terapia profilaktyczna zapobiegająca schorzeniom, forma leczenia i rehabilitacji. Inne formy „terapii alternatywnej" to akupunktura, te­rapia wibracyjna oraz terapia uciskowa.

Efekt masażu w zależności od sposobu maso­wania: głaskanie, pocieranie, ugniatanie, opukiwanie, tonizujące wibracje. Co się dzieje podczas masażu? Nacisk stosowany podczas masażu powoduje, że tkanki miękkie pod skórą poruszają się w zależno­ści od intensywności nacisku stosowanego przez masażystę. Ten ruch sprawia, że tkanki się rozcią­gają. Stopień rozciągnięcia każdej tkanki może być różna. Nacisk i ruch tkanek może następnie wpłynąć na funkcjonowanie różnych struktur (na przykład włókien mięśniowych, naczynek krwionośnych, zakończeń nerwowych, gruczo­łów potowych, etc). Stosowanie poszczególnych technik masażu (głaskania, pocierania, ugniatania, opukiwania, wi­bracji) decyduje o intensywności odczuwania efektu masowania.

Jakie są zalety terapii wibracyjnej?
Terapia wibracyjna stymuluje receptory wibracji w tkankach miękkich pod skórą.


W zależności od częstotliwości wibracji można uzyskać kilka różnych efektów:
 • WIBRACJE O NISKIEJ CZĘSTOTLIWOŚCI - rozszerzają naczynia włoskowate, poprawiają mikrocyrkulację krwi oraz drenaż limfatyczny, zwiększają metabolizm tkanek i zmniejszają napięcie mięśniowe.
 • WIBRACJE O WYSOKIEJ CZĘSTOTLIWOŚCI - usprawniają przewodzenie nerwowe w centralnym systemie nerwowym i tym sposobem przerywają przewodzenie impulsów bólu od źródła bólu.


Jakie efekty przynosi ciepło? Ciepło powoduje rozszerzanie się naczyń krwio­nośnych i poprawia mikrokrążenie w naczyniach włoskowatych. To pozwala na bardziej efektywny dopływ tlenu i składników odżywczych do tkanek, poprawia także usuwanie substancji toksycz­nych i produktów przemiany materii. Stosowanie ciepła może pomóc zredukować ból. Umiarko­wane ogrzewanie może również aktywizować punkty akupunktury: łączenie terapii ciepłem z wibracją zwiększy efekty takiego działania.
STYMULUJE NIEKTÓRE REAKCJE FIZJOLOGICZNE!!!!
 • zmniejszenie bólu
 • lepszy dopływ tlenu do tkanek
 • rozluźnienie mięśni
 • rozszerzenie naczyń
 • regulacja napięcia mięśni
Terapia masażem połączona z wibracją może wspomagać leczenie.

Zalety
Ręczny Masażer Wibracyjny Zeptera jest przeznaczony do masowania różnych części ciała i punktów na ciele; posiada również specjalnie zaprojektowaną wibrującą głowicę, która emituje ciepło.

Ręczny Masażer Wibracyjny ZEPTERA oferuje następujące korzyści:
 • Może sprzyjać leczeniu i przeciwdziałać urazom
 • Zapewnia połączenie akupresury i masażu ogólnego
 • Zapewnia silny i skupiony strumień wibracji
 • Może być używany wraz z urządzeniami do terapii światłem i elektroterapii
 • Jest bezpieczny i łatwy w użyciu
 • Ma małe rozmiary, jest lekki ale o dużej mocy
 • Jest wszechstronny - pozwala na stosowanie różnych technik masażu 


Menadżer Zepter MedicalBIOPTRON
SYLWIA Chochół (ŚLIWA)

TEL: 504 480 626
E-MAIL:sylwiasliwa@interia.pl